MAKÜ-SDÜ İŞBİRLİĞİNDE AR-GE PROJE PAZARI

DYGlamHXcAE17rN
Üniversite-Sanayi işbirliğini teşvik etmek ve geliştirmek; araştırma-geliştirme potansiyeline sahip önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin sanayiye uygulanabilir projelerini hayata geçirebilmek amacıyla Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, Burdur Gelişim Merkezi, MAKÜ-BAKA Teknokent A.Ş. ve Süleyman Demirel Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş.'nin destekleriyle düzenlenmesi planlanmaktadır. 1. Ar-Ge Proje Pazarı

Başlangıç

25 Nisan 2018

Bitiş

25 Nisan 2018

Üniversite-Sanayi işbirliğini teşvik etmek ve geliştirmek; araştırma-geliştirme potansiyeline sahip önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin sanayiye uygulanabilir projelerini hayata geçirebilmek amacıyla Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, Burdur Gelişim Merkezi, MAKÜ-BAKA Teknokent A.Ş. ve Süleyman Demirel Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş.‘nin destekleriyle düzenlenmesi planlanmaktadır. 1. Ar-Ge Proje Pazarı ile proje üreten, proje ihtiyacı olan sanayi kuruluşları ve üniversitelere karşılıklı iletişim kurabileceği ve Ar-Ge destek programlarından faydalanma imkânı bulabilecekleri bir platform sunulacaktır.

Bu bağlamda Süleyman Demirel Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi de proje pazarı etkinliğini destekleyen ana kuruluşlardan birisi olarak SDÜ’nün proje ve inovasyon alanındaki birikim, başarı ve deneyimini etkinliğin paylaşımına açacaktır.

Ar-Ge potansiyeline sahip önlisans, lisans ve lisansüstü öğrencilerinin sanayiye uygulanabilir projelerini hayata geçirebilmek amacıyla düzenlenen etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Etkinlik Tarihi 25 Nisan 2018 ÇARŞAMBA

http://makuteknokent.com/1-ar-ge-proje-pazari-etkinligi/

Daha Fazlası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir